KONST / Litografier / Färglitografi 8104186
nr 810 4186
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), 99/375, signerad, motivets mått: 45x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:30:02
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
7
1.900 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann